Zážitkový kurz přípravy sushi u Vás doma

Pozvěte si nás k sobě domů nebo jinam a zažijte neobyčejný čas v pohodlí domova či se svými přáteli. Vytvoříme příjemnou atmosféru a zábavnou atmosféru v tradičním japonském duchu a vy si s naší pomocí vytvoříte vlastní sushi. Celý kurz trvá asi 3,5 hodiny. Potřebujeme jen připravit pracovní plochu, ideální je kuchyňský stůl, kde budeme tvořit všichni společně, a přístup k vodě. O nic jiného se nemusíte starat. Lektorka doveze kvalitní suroviny, ale i veškeré nádobí. Kurz je vhodný pro 2-10 osob. Není možno dalších neplatících diváků. Děti mohou přihlížet a občas si i něco vyzkoušet. Během kurzu můžete fotit i natáčet.


V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku se dozvíte něco z historie sushi, seznámíte se s jednotlivými druhy sushi, podrobně si představíme jednotlivé suroviny pro přípravu sushi a poradíme vám, kde je nakupovat. Tato část je zpříjemněna degustací švestkového vína. Poté se naučíme správně uvařit a ochutit rýži.

V nejdelší praktické části se naučíte a vyrobíte si celkem 26 kousků sushi - nigiri, gunkan, temaki, maki a uramaki sushi.

Během kurzu se také samozřejmě naučíte správně ovládat hůlky, dozvíte se, jak sushi konzumovat a také další zajímavosti o japonském stolování. Na konci obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Veřte, že i po vlastní konzumaci, vám zbyde sushi i pro Vaše přátele či rodinu, které si můžete po kurzu pozvat.

Dokážeme se přizpůsobit i různé pokročilosti účastníků a můžeme tento kurz ušít přímo na míru dle Vašich představ.

 

Kurz u vás doma

Cena kurzu pro 2 osoby je 4000 Kč a každá další osoba + 1000 Kč, maximálně 10 osob.

 

Jezdíme z Moravských Budějovic a Blanska. Doprava mimo Moravských Budějovic a Blanska je 6 Kč/km.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.