• 1 z 3
 

Matcha set

 

Cenově zvýhodněná sada čaje matcha, metličky  Chasen na jeho přípravu a naběračky čaje Chashaku.

Dostupnost Na dotaz
479 Kč
Kód produktu 000052
Kategorie Čaje
Položka byla vyprodána...
 

Set se skládá ze 100% zeleného čaje matcha, originální metličky Chasen na jeho přípravu a originální naběračky Chashaku.

 

 

 

Matcha čaj

 

Energizující čaj plný antioxidantů.

 

Hmotnost: 50g

 

Vyrobeno v: J. Korea

 

Japonská bambusová metlička Chasen je vyrobená z jednoho kusu bambusu a nařezaná na 80 tenkých vláken. Díky ní vytvoříte lahodný čaj matcha bez hrudek a správně.

 

Materiál: bambus. Metlička je uložena v pevné plastové dóze, která je určena i pro pozdější uložení metličky. 

 

Vyrobeno v: Japonsko

 

Neumývejte v myčce, nepoužívejte prostředky na mytí nádobí. Pouze opláchněte čistou vodou. Vždy nechejte řádně vyschnout. 

 

Japonská naběračka, lžička CHASHAKU - vyřezána z bambusového dřeva pro nabrání a odměření správného množství čaje matcha.

 

Neumývejte v myčce, nepoužívejte prostředky na mytí nádobí. Pouze opláchněte čistou vodou. Vždy nechejte řádně vyschnout. 

Vyrobeno v: Japonsko

 

 

 

 

Příprava matcha čaje: Do mističky dejte 2 špetky čaje, přidejte 100ml 80°C horké vody, metličkou šlehejte, až vytvoříte jemnou pastu. Tu pak zalejte vodou  (horkou, studenou) nebo mlékem či džusem. Případně tuto pastu použijte k přípravě dezertů, zmrzliny apod. ze zeleného čaje. 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Výsledky aktivátoru návnady Dynamite v praxi 6.7.2018 12:18
Přípravek dokáže vyvolat u ryb velmi naléhavý pocit hladu. Experiment ukázal, že dokonce i syté ryby podléhají působení enzymů a rapidně mění své chování. Po výslechu bylo zjištěno, že muži nejsou pytláci, ale obyčejní amatéři. Jeden ze zadržených rybářů uvedl, že zakoupil přípravek přes internetový obchod. https://rybydynamit.com/#7 Jak jsem se pak dozvěděl, chce to po otevření do týdne spotřebovat. Chladné prostředí vznik plísně zpomalí, ale úplně nezastaví. Jediná šance je nespotřebovaný zbytek zamrazit. Neotevřené vakuové balení však vydrží velmi dlouho. Jeden balíček z první várky (mám jej tedy zhruba rok) jsem schválně dosud neotevřel.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.