Obchodní podmínky eshop

obchodní společnosti

LevneSushi.cz – Mgr. Hana Zimulová

se sídlem Nad Skalou 705, Rájec_Jestřebí, 67902

identifikační číslo: 87824086

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sushiraj.cz

Pravidla obchodu

 1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
 2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. (Obsah vepsaný do poznámky se ve zpětném e-mailu neobjeví.). Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
 3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.
 4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.
 5. Fotky umístěné v popisu a náhledu zboží jsou pouze ilustrativní (balení určitého produktu se může lišit s každou novou šarží a není v našich silách udržovat zboží stále aktuálně nafocené)

 

Pravidla slevových akcí a speciálních nabídek 

1. Pokud uplatňujete nějakou slevu (např. slevový kód, dopravu zdarma), nebo nárokujete zvýhodněné podmínky nákupu (např. VO cena, věrnostní sleva), vždy si musíte vybrat 1 nabídku. Slevy/zvýhodněné akce se tedy nesčítají.

Poštovné a způsob dodání pro ČR (balné neúčtujeme)

 • DPD kurýr za 125,- Kč nebo po platbě na účet či přes GoPay za 89,- Kč (obdržíte sms, s časem, kdy bude zásilka dodána a číslo na kurýra a můžete se s ním domluvit), s dobírkou + 30,- Kč
 • DPD kurýrem zdarma, platba předem na účet či přes GoPay nebo dobírkou a objednávka nad 2000Kč, poštovné 0,-Kč (nevztahuje se při dodání na Slovensko)
 • DPD kurýr na Slovensko s platbou převodem za 350,- Kč. Cena bude uvedena v EUR. Cenu za zásilku přepočítáváme dle kurzu 1 Euro = 25 Kč. 
 • osobní odběr je možný:
  v Rájci-Jestřebí, Nad Skalou 705, pouze po předchozí telefonické domluvě,  cena 0,- Kč. Zde není možno platit kartou.                                   
  na pobočkách DPD ParcelShop.cz po ČR (více info zde). Vybranou pobočku prosím vyberte ve formuláři v  objednávce. Zboží si po předchozím upozornění (objednávka je do 3 pracovních dnů nachystaná k odběru) vyzvednete na pobočkách DPD ParcelShop, Cena 89,- Kč při platbě předem a + 30,- Kč při platbě na místě (v hotovosti nebo kartou).

 Dodací podmínky

 • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím DPD a DPD ParcelShop (na jejich odběrní místo).
 • Není-li v popisu u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do 1-3 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem ihned po připsání částky na náš účet).
 • Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací list

 

Platba bankovním převodem

Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet:

 • bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking)
 • složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet
 • odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR
 • účet máme u FIO banky a variabilní symbol je číslo Vaší objednávky

 

Bankovní spojení e-shopu (surovin)

číslo účtu: 2500138822/2010

 

 

 

Platba kartou

Na našem internetovém obchodě můžete nyní využít moderní a bezpečnou formu placení zboží platební kartou. Platba kartou u nás je absolutně bezpečná, neboť využíváme systému     

Tato platební brána, která umožnuje elektronickým obchodům přijímat platby uskutečněné platebními kartami asociací VISA a MasterCard v prostředí sítě Internet. GoPay plně podporuje standard 3-D Secure a bezpečnostní programy:

    

Systém 3D-secure zajišťuje bezpečnost tím, že údaje o své kartě neposkytujete obchodníkovi (tedy nám), ale přímo bance. Přenos informací o kartě probíhá pomocí HTTPS protokolu, který Vaše údaje zakóduje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.

Je možné použít následující platební karty:

                                                                                                              

 

Upozornění

 • To že máte podporovaný typ karty, ještě nezaručuje možnost platby po internetu! Platbu po internetu musí podporovat také Vaše banka. Pokud si nejste jisti, pak před prvním použitím své karty pro platbu po internetu se informujte ve své bance.
 • Pro správnou funkčnost musíte mít povolen javascript ve svém prohlížeči!

 

Dobírkou

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky (v hotovosti nebo kartou). V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována vždy platba předem.

Hotově

Zboží zaplatíte přesnou částkou při převzetí ve skladu Nad Skalou 705, Rájec-Jestřebí.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Zboží můžete vrátit do 14 dnů od doručení, rozhodující je datum odeslání zboží zpět. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, musí být nepoškozené a v původním obalu. Odešlete na naši adresu Sushi Ráj, Nad Skalou 705, Rájec-Jestřebí, 67902 společně s dopisem o odstoupením od smlouvy.  Peníze zpět posíláme na Váš účet - napište nám číslo účtu. 

 

Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy.

Postup při reklamaci

 • Informujte nás o reklamaci telefonicky  +420 775 221 146 nebo e-mailem.
 • Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu Sushi Ráj.cz, Nad Skalou 705, Rájec-Jestřebí, 67902.
 • Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.